Пісочинський школяр зайняв призове місце в олімпіаді з математики

08.02.2022 14:00 Пісочин

Учень Пісочинського ліцею Харківської області посів третє місце в ІІІ обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

Олександр Косинцев навчається у 8 класі в КЗ «Пісочинський ліцей Пісочинської селищної ради», до олімпіади його готувала вчителька Тетяна Штод.

– Спочатку проходив шкільний етап, далі – на рівні Харківського району. І він як переможець другого етапу був у складі команди Харківського району. Було 57 учасників з області – всі вони учні 8 класу, і тільки Олександр посів призове місце, – розповіла  «Слобідському краю» фахівець з питань загальної середньої освіти Пісочинського відділу освіти, культури, молоді та спорту Алла Бут.

Читайте також: Як проходить будівництво садка у Пісочині. Фото

Третій етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики проходив у січні 2022 року, результати оголосили 7 лютого. Учасники ІІІ етапу олімпіади мають володіти не лише знаннями зі шкільної програми, а й спеціальними прийомами розв'язування олімпіадних задач для своєї вікової групи. Також діти на цьому етапі вільно володіють додатковими теоретичними знаннями, які передбачені факультативними курсами або математичними гуртками.