Рік викликів і здобутків: як у Пісочинській громаді борються з COVID-19

06.12.2021 18:33 Пісочин
Фото: facebook.com/Любов Канцедал Фото: facebook.com/Любов Канцедал
У Пісочинській селищній раді Харківської області проаналізували, як у них пройшов рік, що минає.

Очільник Пісочинської ТГ Олег Чернобай:

– На мій погляд, цьогоріч основним викликом для нашої громади, як і для всієї держави, була організація життя та роботи в умовах пандемії COVID-19. Треба було організувати дистанційне навчання школярів, підвищити якість і швидкість надання первинної медичної допомоги, розробити механізм підтримки незахищених верств населення та мешканців, які постраждали від наслідків захворювання, підготуватися до нових хвиль пандемії.

Читайте також: У Пісочині розширюють найбільший дитсадок Харківщини: на якому етапі будівництво

Що нам удалося зробити за рік? Відділ освіти, культури, молоді та спорту Пісочинської селищної ради організував якісне дистанційне навчання школярів.

На початку пандемії ми придбали для нашого КП ЦПМД № 2 апарат штучної вентиляції легенів та кисневі концентратори. Коли в лікарнях не вистачало місць для госпіталізації хворих на COVID-19, ми ввели практику надання цих концентраторів додому. Під час пандемії були часи, коли всі 10 концентраторів були у пацієнтів. Вважаю, що наші концентратори врятували не одне життя.

До Положення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади внесли зміни, щоб надавати матеріальну допомогу хворим на коронавірус.

Для захисту населення від наступних хвиль пандемії ми першими на території Харківського району відкрили пункт вакцинації, який працює і сьогодні.

Станом на 2 грудня працівники нашого медичного центру зробили понад 22 тисячі щеплень 1 дозою вакцини та понад 17 тисяч – 2 дозою. Вважаю, це дуже хороший результат.

Автор: Олександр Гаркавець