У селищі Пісочин зареєстрували перший шлюб у цьому році

10.01.2023 17:15 Пісочин
Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook

Сьогодні, 10 січня, в Пісочині Харківської області побралися військовий зі своєю коханою. Це перший зареєстрований шлюб у Пісочині в 2023 році.

Про це медіа «Слобідський край» повідомили в Пісочинській селищній раді.

– У нас сьогодні зареєстрували перший шлюб цього року. Молодята не місцеві. Він військовий з Харкова, вона – переселенка, яка наразі проживає в нашій громаді. За 2022 рік у нас зареєстрували 219 шлюбів, близько 70 % це військові, поліцейські, лікарі. А за перші два місяці війни – березень та квітень – у нас зареєстрували найбільшу кількість шлюбів у всьому Харківському районі, 71, – повідомили «Слобідському краю» у Пісочинській селищній раді.

Молодят прийшов привітати Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

– Дуже приємно бачити, що українці продовжують кохати, будувати плани та просто жити, не даючи ворогу жодних шансів нас зламати. Незламний український народ, який вірить і робить усе для перемоги! Вітаю Руслана та Дар’ю зі створенням сім’ї. Бажаю вірних і палких почуттів, які не згаснуть із часом, здоров’я та мирного неба нашої країни! Підтримуйте одне одного, оберігайте та надихайте, – написав на своїй сторінці у Facebook очільник громади.

Нагадаємо, кілька днів тому Пісочинська територіальна громада передала Циркунівській ТГ допомогу і придбала дрон для військових.

Більше новин селища Пісочин та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.