Жителі пошкоджених домівок селища Пісочин отримали будівельні матеріали

10.03.2023 11:07 Пісочин
Джерело: «Проліска-Харків» Джерело: «Проліска-Харків»
35 сімей із селища Пісочин Харківської області отримали допомогу після ракетного удару 9 березня.

Про це повідомляє  «Слобідський край» з посиланням на гуманітарну місію «Проліска-Харків». 9 березня внаслідок ворожого ракетного удару по селищу Пісочин було пошкоджено десятки житлових будинків, комунальні заклади та приватні підприємства.

Буквально 20 метрів відділяє вирву від вибуху та найближчі житлові будинки. Вибуховою хвилею знесені дахи, вибиті вікна і двері, видавлені брами. Але люди не мають залишатись сам на сам з проблемами, тому команда гуманітарної місії «Проліска-Харків» оперативно виїхала на місце обстрілу і зібрала інформацію про масштаби пошкоджень. Мешканцям Пісочина була негайно надана допомога від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні, – повідомили в організації.

Обстріл селища Пісочин 9 березня

Пісочин

Загалом 35 сімей отримали 130 листів тарпауліну для ремонту дахів і вікон. А власники найбільш постраждалих будинків отримали десять будівельних наборів. Також жителям була надана психологічна допомога фахівцями «Проліски». 

Нагадаємо, попередньо, армія рф вдарила по селищу Пісочин крилатою ракетою Х22. На початку весни в трьох громадах Харківської області презентували реалізовані проєкти створення безпечних просторів для дітей.

Також нагадаємо, що у селищі Пісочин показали наслідки ракетного удару.

Головні новини Пісочин читайте на нашому сайті. 

Автор: Анастасія Хушану