Роганська громада отримала від благодійників пожежну автоцистерну

21.04.2023 11:27 Рогань

Підрозділ пожежної охорони Роганської громади Харківської області отримав пожежну автоцистерну.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ДСНС України в Харківській області.

«У період війни добровольці-вогнеборці зробили свій безцінний внесок у справу подолання наслідків ворожої агресії та захисту мирного населення від пожеж, спричинених окупантами. Зокрема, вогнеборці МПК селища Рогань ліквідували понад 30 таких пожеж на території Роганської громади та навколишніх населених пунктів. Пліч-о-пліч з рятувальниками ДСНС вони ризикували власними життями, захищаючи людей», – повідомили надзвичайники.

20 квітня підрозділ пожежної охорони Роганської громади отримав від благодійного фонду «Аrchimed» пожежний автомобіль Mercedes, а також бойовий пожежний одяг та взуття.

Також 20 квітня начальник ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Волобуєв передав відомчі відзнаки ДСНС голові Роганської селищної ради Марії Черненко, начальнику МПК Роганської громади Анверу Мовсумову та водію МПК Василю Видайку.

Харківська область, селище Рогань. Благодійники передали пожежникам автоцистерну

Роганська громада, Харківщина. Пожежна автоцистерна від благодійників

Нагадаємо, у селищі Рогань уже через рік після завершення активних бойових дій та повного звільнення громади відкрилося вже 95 % торгових точок порівняно з періодом до повномасштабного російського вторгнення.

Крім того, у Роганській громаді Харківської області зареєстровано близько 700 заяв про пошкоджене майно. Здебільшого внаслідок бойових дій постраждали домогосподарства приватного сектора, понад 20 будинків наразі не підлягають відновленню. Найбільше ушкоджень зазнали будинки в самому селищі Рогань.

Головні новини Рогань та населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко