У Куп’янську розпочала роботу мобільна бригада Державної міграційної служби

21.04.2023 10:44 Куп’янськ
Фото: Куп'янська міська військова адміністрація Фото: Куп'янська міська військова адміністрація

У деокупованому місті Куп’янськ почала працювати виїзна мобільна група Головного управління Державної міграційної служби в Харківській області, яка займається отриманням та відновленням документів. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Куп'янську міську військову адміністрацію.

Головне завдання мобільної бригади – забезпечення дійсними документами дітей. Зокрема, отримання паспорта громадянина України вперше, а також відновлення втрачених і знищених окупантами документів.

«Куп’янськ знаходиться на кордоні з країною-агресором. Тут важко забути, що війна за нашу свободу ще триває: чути вибухи та видно руїни. Саме тому кожен з нас має працювати, допомагати людям і підтримувати захисників України», – розповіли працівники бригади.

На сьогоднішній день триває робота над відкриттям постійного офісу ДМС у громаді. За час роботи в Куп’янську фахівцям Державної міграційної служби вдалося прийняти понад двадцять жителів Куп'янської громади.

виїзна мобільна група Головного управління Державної міграційної служби у Харківській області

Нагадаємо, нещодавно діти з Куп’янська вирушили на реабілітацію в санаторій на Рівненщині. Для них передбачене повноцінне харчування, реабілітаційні заходи, психологічна підтримка, медичне обстеження, а також повний спектр соціальних послуг, які надає держава.

Окрім того, у трьох громадах Куп'янського району залишаються більше ста дітей, які перебувають під щоденними обстрілами, але батьки яких не хочуть виїжджати. Робота з питання примусової евакуації триває.

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.

Автор: Владислава Ткаченко