У Роганській громаді облаштували новий сквер

03.12.2021 17:50 Рогань
Фото: фейсбук Микола Сапелкін Фото: фейсбук Микола Сапелкін
Сквер «Молодіжний» у селі Хроли Харківської області став одним з переможців програми «Бюджет участі».

3 грудня в селі Хроли відкрився сквер «Молодіжний», розташований між дитячим навчальним закладом «Ясла-садок» та будинком № 4 по вулиці Олімпійській. Сквер облаштували в рамках програми Роганської територіальної громади «Бюджет участі».

Читайте також: Як займаються благоустроєм у Пісочинській громаді. Фото

– Облаштування скверу було заплановано ще у 2019 році, але реалізовано лише в цьому році після подання проекту на участь у місцевому конкурсі «Бюджет участі». Голосування проводилося серед мешканців громади через систему EDEM. Одним із переможців став саме сквер «Молодіжний», – сказав «Слобідському краю» заступник Роганського селищного голови з питань економічного розвитку і інвестицій Микола Сапелкін. – На реалізацію проекту з бюджету громади виділено 100 тисяч гривень, які витрачено на закупівлю будівельних матеріалів, підготовку майданчика, встановлення клумб, лавок, урн, освітлення тощо.

Іншими переможцями проекту Роганської громади стали спортивно-оздоровчий майданчик у селищі Рогань на вулиці Дослідній (вартість проекту – 48 896 гривень), майданчик «Мрія» також у Рогані (бюджет проекту – 100 тисяч гривень), проект молодіжної ради «Мобільний молодіжний центр Роганської громади» (вартість проекту – 100 тисяч гривень), малий проект молодіжної ради «Інтелектуальний майданчик» (вартість проекту – 30 тисяч гривень) та спортивний майданчик у селищі Докучаєвське (вартість проекту – 30 тисяч гривень).