Маленька дівчинка із села Максимівка передала п’ять тисяч гривень на квадрокоптер

19.01.2023 15:15 Сахновщина
Фото зі сторінки Валентини Косточки у Facebook Фото зі сторінки Валентини Косточки у Facebook

4-річна жителька села Максимівка Сахновщинської громади Харківської області Марина Пушкар передала місцевим волонтерам накопичені п’ять тисяч гривень. Ці гроші пішли на купівлю квадрокоптера, який уже відвезли військовим.

Про це медіа «Слобідський край» повідомила керівниця волонтерського центру «Добро» Валентина Косточка.

Сахновщинський волонтерський центр «Добро» функціонує з самого початку війни. Ця організація дуже допомагає військовим, яким з 24 лютого передали багато одягу, продуктів харчування, тепловізори тощо. До цієї допомоги долучаються жителі селища Сахновщина та інших населених пунктів громади, які приносять у центр кошти, речі тощо. Нещодавно в гості до «Добра» завітала жителька села Максимівка 4-річна Марина Пушкар, яка всіх дуже розчулила своїм вчинком.

– Ця дівчинка втратила тата, який загинув на війні. Вона прийшла до нас з мамою, протягнула 5 тисяч гривень і сказала: «Хочу вам допомогти і віддати ці гроші на ЗСУ для скорішої перемоги». Це було настільки зворушливо, що я словами не можу передати. Ці кошти вона назбирала. Може, ці гроші вона збирала на якусь мрію, втім наразі вона в неї одна – це найскоріша перемога України. Це найбільший внесок для нас від дитини, втім багато малечі приносить нам гроші. Зокрема, в селі Катеринівка проживає багатодітна сім’я, де виховуються четверо маленьких дітей. Мама не працює, а кошти у них є завдяки власному господарству, вона здає молоко. І дітям дає якусь копійчину на смаколики. І вони взагалі нічого не витрачають, усе складають у скарбничку і раз на місяць приносять нам по кілька сотень гривень, – розповіла медіа «Слобідський край» пані Валентина.

Гроші від маленької Маринки пішли на купівлю квадрокоптера. Його вже передали вчителю із Сахновщинської громади, який захищає Україну. Наразі організація збирає кошти на тепловізор. Його теж віддадуть землякам-військовим.

Окрім допомоги захисникам, команда «Добра», яка налічує 25 людей, піклується про внутрішньо переміщених осіб. Їм надають продукти, ліки, одяг тощо. Крім цього, волонтери їздять у деокуповані громади і населені пункти, де йдуть бойові дії. Там передають місцевим їжу та надають іншу потрібну допомогу.

Реквізити для допомоги волонтерському центру «Добро»:

  • РАХУНОК В «ОЩАДБАНКУ»: (IBAN) – UA133518230000026004300144830, ​ЄДРПОУ – 44651888. Отримувач – Громадська організація "Захисник краю". Призначення платежу – Благодійний внесок на потреби Збройних Сил України;
  • РАХУНОК «ПРИВАТБАНК»: 4149 6293 8961 9727 (особиста картка), Косточка Валентина Олександрівна;
  • РАХУНОК «ОЩАДБАНК»: 5167 8032 2825 4152 (особиста картка), Косточка Валентина Олександрівна.

Нагадаємо, в минулому році жителі Сахновщинської громади зібрали кошти на протез для земляка. Також ми розповідали, як для цієї ТГ пройшов минулий рік.

Більше новин селища Сахновщина та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.