У селищі Сахновщина продавали футбольні календарі на підтримку ЗСУ

20.03.2023 15:20 Сахновщина
Фото зі сторінки Володимира Яцини у Facebook Фото зі сторінки Володимира Яцини у Facebook

У селищі Сахновщина Харківської області провели благодійну акцію. В її рамках пропонувалося купити календар на 2023 рік із зображенням місцевих футболістів, а виручені кошти пішли на купівлю тепловізора і підзорної труби для військових.

Про це медіа «Слобідський край» розповів ініціатор цієї акції, заступник голови Красноградської районної федерації футболу Володимир Яцина.

– Ми з товаришем сиділи думали, як зібрати ще донати для ЗСУ. У нас в Сахновщині діти робили якісь поробки і продавали, а гроші віддавали на потреби ЗСУ. І ми подумали зробити щось подібне і вирішили замовити календарі на 2023 рік. Для нього розробили патріотичний дизайн, помістивши кілька пам’ятних фото з нашими футболістами. Замовив сто календарів, зробив це своїм коштом. І на початку березня почали продавати ці календарі серед спортсменів і уболівальників за донат – мінімум 50 гривень. Хтось давав і 100 гривень, і 200 гривень. Людям сподобалася така акція, оскільки вони й так донатять для ЗСУ, а тут ще й в подяку календар, який можна повісити на стіні й згадувати приємні моменти спортивного життя Сахновщини, – розповідає медіа «Слобідський край» Володимир Яцина.

За його словами, майже всі календарі розкупили. Загалом протягом цієї акції було зароблено шість тисяч гривень. Ці гроші пішли на купівлю тепловізора і підзорної труби, які передали військовим на фронт кілька днів тому. У селищі Сахновщина й надалі будуть проводити заходи на підтримку наших військових.

– Найближчої неділі, 26 березня, будемо проводити у Сахновщині змагання з волейболу на підтримку ЗСУ. Поставимо скриньку, куди люди кидатимуть гроші для військових. Такого ж плану зробимо і футбольний турнір, який десь орієнтовно плануємо провести в середині квітня, – поділився Володимир Яцина.

Нагадаємо, в середині минулого місяця екс-гравець «Шахтаря» Михайло Мудрик провів дебютний матч у Лізі чемпіонів за нову команду. А кілька тижнів тому у Краснограді провели благодійний турнір з футзалу, а у Харкові команди з деокупованих громад Харківської області розіграли незвичний кубок

Більше новин селища Сахновщина та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.