Будинок культури у селищі Шевченкове пошкоджено на 70 %

20.04.2023 09:19 Шевченкове
Джерело: Шевченківський районний будинок культури Джерело: Шевченківський районний будинок культури

У Шевченківському районному будинку культури Харківської області завершили прибирання приміщень, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, Шевченківський районний будинок культури, за висновками експертів, пошкоджено на 70 %.

– Про подальшу його долю поки що нічого не можемо сказати. Наразі усуваємо наслідки ракетних прильотів, а далі потрібні будуть великі гроші, щоб його відновлювати. Сьогодні це не зовсім на часі. Особливо враховуючи те, що С-300 долітають до нашої громади, можуть бути повторні прильоти, – зазначив Сергій Старіков.

Нещодавно працівники Шевченківського РБК, публічної бібліотеки, музею та музичної школи завершили прибирання наслідків обстрілу закладу. За декілька тижнів прибирань працівники культури вигребли сотні кілограмів битого скла з приміщень.

– З болем у серці всі працівники згадували свої затишні кабінети, приміщення та класні кімнати, в яких до війни лунали пісні, грала музика, вирували танці, а читачі, серед книжкових полиць, обирали собі нову літературу. Проте віра та надія на те, що невдовзі настане мить, коли все відбудується, а відвідувачі, глядачі та учні знов завітають до улюблених ними, оновлених установ культури, – написали на сторінці Шевченківського РБК.

Нагадаємо, мешканка селища Шевченкове Харківської області отримала 9 років ув’язнення з конфіскацією всього майна за співпрацю з окупантами. Раніше ми писали, що правоохоронці затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно мешканки селища Шевченкове, яка підтримувала дії агресора та закликала підприємців сплачувати так звані «благодійні внески» окупаційній владі за утримання торговельних павільйонів.

Нагадаємо, нещодавно СБУ затримала ще одного колаборанта, який під час окупації Куп'янська фабрикував справи проти українців. Зокрема, учасників місцевого руху опору.

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану