Сотні дітей Шевченківської громади отримали арт-бокси від благодійників

01.03.2023 10:24 Шевченкове
Фото: Сергій Старіков Фото: Сергій Старіков
В останній день зими, 28 лютого, у Шевченківську громаду Харківської області завітали благодійники, які роздали місцевим дітям арт-бокси. Це коробка вагою 8,5 кілограма, де є фарби, пензлики, альбоми, олівці тощо.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков.

– Ми в соцмережах дали оголошення, що діти віком від 4 до 14 років мають змогу отримати арт-бокси. Бажаючим треба було заповнити онлайн-заявку, усього зареєструвалося 483 людини. І такій кількості дітей вчора, 28 лютого, ми видали арт-бокси. Це коробка вагою 8,5 кілограма. Туди покладено альбоми, олівці, розмальовки, фарби, пензлики тощо. Здійснює таку акцію благодійні фонди «Дія» і «Клуб добродіїв». Буду спілкуватися щодо подальшого співробітництва, аби охопити такими наборами ще більшу кількість дітей, – розповів «Слобідський край» Сергій Старіков.

За його словами, військова адміністрація постійно співпрацює з різними благодійними фондами, які допомагають продуктами, побутовою хімією, генераторами тощо.

– Ми постійно отримуємо і допомогу для дітей. Ось десь тиждень тому нам від UNICEF привезли пакунки для дітей із зимовими речами. Там були термобілизна, теплі штани, светр, куртка, шапочка, рукавички і черевики. Такі набори отримали 1471 дитина віком від 0 до 14 років. Саме така кількість дітей цієї вікової категорії наразі проживає в нашій громаді. До цього десь 300 учнів Шевченківського ліцею № 2 отримали планшети Apple iPad. І близько 70 планшетів передали дітям з вразливих категорій, які не мають технічних можливостей дистанційно навчатися, – розповів начальник Шевченківської СВА.

Нагадаємо, у селищі Шевченкове шукають партнерів для відбудови житлових будинків. Також раніше ми писали, що Куп’янськ отримав два потужні мобільні генератори, а жителі Вільхуватської громади – ліки, продукти та ліхтарі

Більше новин селища Шевченкове та Куп'янського району читайте на нашому сайті.