У Шевченківську громаду повернулося приблизно 70 % мешканців

24.04.2023 10:19 Шевченкове
Джерело:Сергій Старіков Джерело:Сергій Старіков

У деокупованій Шевченківській громаді  Харківської області проживає 13 тисяч людей.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, до повномасштабної війни у громаді проживало понад 19 тисяч мешканців.

– На сьогодні ми бачимо по видачі гуманітарної допомоги, що у громаді проживає приблизно 13 тисяч населення. Люди потроху повертаються додому, – сказав Сергій Старіков.

Наразі у селищі Шевченкове та інших населених пунктах громади тривають роботи з благоустрою. До «Армії відновлення» приєдналося 59 осіб, утім, за словами Сергія Старікова, така кількість працюючих не справиться з тими об'ємами сміття, що накопичувалося за час окупації. Також у громаді повноцінно працює медицина та є транспортне сполучення.

– У нас є транзитний рейс Куп’янськ-Харків, є залізничний рейковий автобус, єдиний поки що. Також між сільськими населеними пунктами раз або два рази на тиждень ходять соціальні автобуси, – сказав Сергій Старіков.

Нагадаємо, у Шевченківській громаді зареєстровано 814 звернень про пошкодження житла. Раніше ми писали, що у Шевченківському районному будинку культури Харківської області завершили прибирання приміщень, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів. Також нагадаємо, нещодавно СБУ затримала ще одного колаборанта, який під час окупації Куп'янська фабрикував справи проти українців. Зокрема, учасників місцевого руху опору.

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану