У Шевченковому планують модернізувати систему теплопостачання

24.05.2023 16:45 Шевченкове
Фото: Facebook/Сергій Старіков Фото: Facebook/Сергій Старіков

Шевченківська громада Харківської області отримала від дитячого фонду ООН UNICEF модульну котельню потужністю 2 мегавати.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на «Купʼянськ.City».

Як повідомив начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, дві твердопаливні модульні котельні необхідні для повної модернізації системи опалення комунальних закладів соціальної сфери та бюджетних установ.

«Від імені всіх шевченківців висловлюю слова щирої вдячності нашим постійним партнерам – дитячому фонду ООН UNICEF за всебічну підтримку у воєнний час, надання гуманітарної допомоги та за особливу увагу до нашої громади. В результаті тісної співпраці протягом останніх півроку цей фонд неодноразово простягав руку підтримки нашим мешканцям: набори побутової хімії, зимовий одяг для дітей, грошові виплати родинам з дітьми», – подякував благодійникам очільник громади.

Нагадаємо, що наразі в деокупованій Шевченківській громаді  Харківської області проживає 13 тисяч людей

Раніше ми писали, що у Шевченківському районному будинку культури Харківської області завершили прибирання приміщень, які були пошкоджені внаслідок ракетних ударів.

Також нагадаємо, нещодавно СБУ затримала ще одного колаборанта, який під час окупації Куп'янська фабрикував справи проти українців. Зокрема, учасників місцевого руху опору.

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко