У Солоницівській громаді пройшов лижний фестиваль

17.05.2021 14:50 Солоницівка
Фото Солоницівської селищної ради Фото Солоницівської селищної ради
У селищі Пересічне Харківської області пройшов відкритий лижоролерний фестиваль серед юнаків та дівчат.

16 травня на відкритий лижеролерний фестиваль у Пересічному зібралися більше 50 біатлоністів Харківської області. Організували захід Солоницівська селищна рада і Федерація біатлону Харківської області. Як повідомили "Слобідському краю" у відділі освіти, молоді і спорту селищної ради, у спортивному  фестивалі взяли участь 57 юнаків і дівчат з Харкова, Краснокутська, Дергачів і Вовчанська.

Читайте також: Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу престижного турніру

Юні біатлоністи виступали в шести категоріях. Так, юнаки 2006-2007  років народження долали відстань у 2,5 кілометра, юнаки 2008-2009 р. н. –  2 кілометри, а юнаки 2010 р. н. та молодші – 1 кілометр.

Дівчата у відповідних вікових категоріях бігли по 2 кілометри, 1,5 і 0,5 кілометра.

Серед найстарших юнаків першим на фініш прийшов Олексій Велентеєнко з Вовчанської ДЮСШ, у середній віковій категорії переміг Костянтин Чернов з Харківської КДЮСШ «Темп», а в наймолодшій віковій категорії найшвидшим виявився Олександр Радченко з Дергачівської ДЮСШ.

Серед старших дівчат перше місце посіла Анастасія Біловол з Краснокутської ДЮСШ. У середній віковій категорії золота медаль дісталася Катерині Скоробогатовій з Дергачівської ДЮСШ, а найшвидшою серед наймолодших дівчат виявилася Соломія Шульга з Дергачівської ДЮСШ.

Після оголошення результатів і нагородження учасників чекав гарний відпочинок та смачний куліш.