Як працює під час війни бібліотека у Старосалтівській громаді

07.06.2024 13:02 Старий Салтів
Старосалтівська бібліотека / Фото: Старосалтівська СВА Старосалтівська бібліотека / Фото: Старосалтівська СВА

Старосалтівська бібліотека продовжує свою діяльність, надаючи різноманітні послуги всім мешканцям громади, підіймаючи дух відвідувачів та вселяючи віру в краще

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Старосалтівську селищну військову адміністрацію.

«Попри всі труднощі, бібліотека знаходить нові форми роботи, залучаючи користувачів до своїх установ та підтримуючи внутрішньо переміщених осіб. Наші бібліотекарі активно популяризують українську мову та літературу, організовуючи різноманітні заходи та акції. На сайтах та в соціальних мережах бібліотека надає інформацію про літературу, яка є актуальною на сьогодні, допомагаючи орієнтуватися у важливих питаннях та темах», - йдеться у повідомленні.

Тим читачам, які не можуть самостійно відвідати бібліотеку книжки приносять додому.

Нагадаємо, у бібліотеках ЦБС Слобідського району Харкова проводять низку заходів, спрямованих на розкриття творчих здібностей дітей, а також з метою навчити їх любові до рідного краю та допомогти переносити тяготи війни.

Нагадаємо також, що Старосалтівська громада проводить онлайн-голосування серед мешканців, які мають визначити, яка із запропонованих концепцій молодіжного розвитку буде реалізована.

Автор: Галина Гришко