У ліцеї села Хотімля знайшли сотні російських підручників

14.12.2022 13:55 Старий Салтів
У селі Хотімля Чугуївського району Харківської області правоохоронці вилучили велику партію підручників країни-агресора.

Про це повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури, передає «Слобідський край».

«Вилучили близько 300 російських підручників для учнів 1-9 класів, якими були обставлені всі шкільні парти. Крім того, виявлено і три атестати про неповну загальну середню освіту російського зразка разом з додатками, які підписані так званим «главой военно-гражданской администрации Харьковской области», – розповіли в прокуратурі.

Ліцей села Хотомля - російські підручники

У відділі комунікації поліції Харківської області повідомили, що підручники вилучили та будуть використані як речові докази у кримінальних провадженнях, відкритих за фактами колабораційної діяльності.

Харківська область ліцей - російські підручники

 

Огляд у навчальному закладі села Хотімля проводили в рамках кримінального провадження за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 111-1 КК України).

Нагадаємо, у жовтні у селищі Старий Салтів було ексгумоване тіло 73-річного чоловіка, який помер у травні. Сусіди поховали його біля свого будинку.

Нагадаємо також, що на звільнених територіях Харківської області правоохоронці неодноразово знаходили докази невдалого впровадження російської освіти.  

Так, у листопаді правоохоронці вилучили понад 5 тисяч російських підручників у ліцеї міста Куп’янськ. У Богуславській загальноосвітній школі смт Борова виявили майже 600 підручників для школярів виробництва рф.