Жителям Верхнього Салтова почали підключати світло

05.06.2023 17:21 Старий Салтів

Фахівці Вовчанського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» частково відновили електропостачання у селі Верхній Салтів Чугуївського району.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова.

«Відсьогодні усі, хто проживає у Верхньому Салтові Чугуївського району, мають електрику. Це село певний час перебувало в окупації та дуже постраждало від бойових дій. Щоб повернути людям світло, довелося виконати великий обсяг робіт, адже ворог зруйнував 80% електромережі», - повідоми він.

Старий Салтів, Харківська область, Харкіобленерго. Відновлення електропостачання

У пресслужбі АТ «Харківобленерго» розповіли, що Старий Салтів був в окупації і дуже постраждав під час активних бойових дій на території громади.

«Інфраструктура розбита повністю, зруйновано близко 80% електромережі. Світло почали відновлювати з осені минулого року. Зараз всі, хто живе у Верхньому Салтові, - з електрикою: заживили 35 точок обліку із 193", - повідомив начальник Вовчанського РЕМ Олег Ковальов.

За словами старшого майстра Вовчанського РЕМ Віктора Шестова, темпи роботи енергетиків дуже залежать від саперів, завдання яких - розмінувати траси ліній електропередачі. 

Старий Салтів, Харківська область, АТ Харкіобленерго. Відновлення світла

Нагадаємо, у Старосалтівській громаді Харківської області збільшилася кількість рейсів за маршрутом місто Харків – село Молодова.

Раніше ми писали також, що Вовчанську центральну районну лікарню перенесуть у Старий Салтів.

Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів будуть відновлювати пошкоджений ліцей. Там зроблять укриття для дітей, а ліцей буде відбудований за сучасними нормами та правилами.

Більше новин Старий Салтів читайте на нашому сайті.