У Старому Салтові газ з’явився ще у двох багатоповерхівках

30.11.2023 09:58 Старий Салтів
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Старому Салтові завершують відновлення газової інфраструктури у багатоповерхових будинках. Днями газ повернули жителям двох будинків по вулиці Світлій.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на інформацію Старосалтівської селищної військової адміністрації.

«Фахівці з газопостачання завершують відновлення газової інфраструктури в п’ятиповерхівках селища Старий Салтів. За півтора року війни газівники щодня, не зупиняючись, працюють у громадах Харківської області, повертаючи в домівки енергоносії, необхідні для життя», – йдеться у повідомленні.

Протягом останніх двох днів природний газ вже отримали будинки № 49 та № 51 по вулиці Світла. 

«Відновлення газопостачання стало можливим лише після того, як фахівці здійснили ремонт на пошкоджених мережах та комунікаціях житлових будинків», – розповіли у Старосалтівській СВА.

Нагадаємо, у Старому Салтові зареєстровано 283 заяви на отримання компенсації за зруйноване житло за програмою єВідновлення. 

Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів Харківської області 25 листопада розпочато монтаж модульних будинків для людей, які втратили житло. Перші 5 модульних будинків уже доставили. 

Раніше ми писали, що у селищі Старий Салтів відновлюють 19 об'єктів: 17 багатоквартирних житлових будинків, заклад освіти та заклад охорони здоров'я, де також буде розміщено ЦНАП. 

Автор: Галина Гришко