У Старосалтівській громаді сапери ходять по будинках місцевих жителів: що сталося

13.03.2024 15:19 Старий Салтів
Сапер під час розмінування / Фото: ДСНС Харківщини Сапер під час розмінування / Фото: ДСНС Харківщини

У Старосалтівській громаді Харківської області продовжуються роботи з розмінування. Цього разу сапери працюватимуть на території приватних домоволодінь. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.

У Старосалтівській громаді Чугуївського району продовжуються роботи з розмінування. Цього разу вони проходять на території приватних ділянок. Як зазначили самі сапери, розмінування буде здійснюватися тільки у присутності власника домоволодіння або з його дозволу.

— Прохання до всіх власників будинків перебувати у своїх домівках. У випадку неможливої присутності, будь ласка, надайте нотаріально завірене доручення родичам або сусідам щодо проведення розмінування на вашій приватній власності, або надайте заяву до Старосалтівської селищної ради з проханням розмінування власної території, — пояснили у ДСНС.

У разі відсутності і власника, і доручення довіреним особам, розмінування ділянки проводитися не буде.

Нагадаємо, днями в Харківську область додатково прибули 11 піротехнічних розрахунків ДСНС з усієї України, аби прискорити роботи з розмінування. Йдеться по півсотні спеціалістів та десятки одиниць техніки. 

Нагадаємо також, у Харківській області пройти навчання за професією сапер можна у Міжрегіональному центрі гуманітарного розмінування та швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Під час навчання люди зможуть опанувати необхідні знання та навички для роботи з вибуховими речовинами та розмінування територій.