Житель Харківщини переховував окупанта-втікача у своїй оселі. Відео

23.05.2022 16:25 Старий Салтів
Фото: Facebook Сергій Болвінов Фото: Facebook Сергій Болвінов

У селі Шестакове Старосалтівської громади місцевий житель переховував у себе військового рф.

Як повідомляє начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов, затриманий військовий стверджує, що народився в Кривому Розі. Потім переїхав у Крим, став громадянином рф та служив в армії навідником танка.

– Коли вони колонною з 5 танків заїхали на територію України, цей молодий чоловік вирішив не брати участі у «військовій операції», втік з танка й укрився у місцевого жителя в селі Шестакове. За його словами, планував після війни поїхати до своєї сім’ї в Україні, – пише на своїй сторінці Болвінов.

Понад місяць громадянин України переховував 19-річного окупанта у своєму домі та видавав його за свого сина. За словами Сергія (жителя Шестакового), іншим військовим у період окупації села він не допомагав.

– Так, я ховав його у себе. Але ховав від росіян і чекав поки прийде СБУ. В яких бойових діях він брав участь, я не знаю, – зазначив чоловік.

Сам військовий розповів, що допомагав Сергію по господарству, а той його годував. 

Тепер слідство має перевірити, якими мотивами керувався житель села Шестакове та які ще дії міг вчиняти, надаючи допомогу рф. Кримінальне провадження відкрили за ст. 111-2 (пособництво державі-агресору), яка передбачає покарання у вигляді 12 років в'язниці.

Двох чоловіків затримали, відео допиту дивіться нижче.

Відео Сергія Болвінова.