День села з розмахом відзначили у Старовірівці. Фото

20.09.2021 12:10 Старовірівка
Фото: Старовірівська сільська рада Фото: Старовірівська сільська рада

У Старовірівці Харківської області пройшло масштабне святкування, пов’язане з Днем села. Для старовірівчан була підготовлена насичена святкова програма – виступи місцевих та приїжджих артистів, дитяча зона, феєрверк.

У п’ятницю, 17 вересня, Старовірівка відзначала День села. Організатори свята підготували дуже цікаву і насичену програму, якою могли насолодитися не тільки місцеві, а й жителі усієї громади. Старовірівська сільська рада організувала підвіз людей на свято зі всіх старостинських округів громади. Після завершення гуляння жителів також відвезли назад.

Святковий концерт розпочався з виступів творчих колективів та окремих виконавців Старовірівського сільського будинку культури. А потім упродовж двох годин гості свята насолоджувались живою музикою у виконанні харківського кавер-гурту ОRBIS BAND.

Як відзначали День села в Старовірівці, Харківська область

– Виступ гурту ОRBIS BAND дуже сподобався жителям нашої громади. Вони дуже круто розворушили населення, оскільки під їх музику танцювали і літні люди. Дуже цікавий і яскравий виступ, – зазначила секретар Старовірівської сільської ради Людмила Балюк.

Також того дня не забули і про маленьких жителів громади. Для них працювала дитяча локація: атракціони, батути, каруселі. Все було безкоштовно. Також малечу розважали аніматори.

День села в Старовірівці, Харківська область

До речі, це була не єдина приємність для дітлахів у той день. Напередодні Дня села в центрі Старовірівки встановили сучасний ігровий комплекс – гірка, гойдалки тощо.

– У центрі села, крім дитсадка, ніде не було саме такого майданчика. Десь є гойдалка, десь гірка, а щоб було все в одному місці, такого ще не було, – розповіла Людмила Балюк.

Читайте також: Відчутні перетворення: як у Старовірівській громаді відновлюють культурне життя

Під час святкування багатьох жителів села нагородили подарунками в різних номінаціях: були відзначені новонароджені, активні мешканці Старовірівки, сім’ї, які відзначили не перший десяток років весілля. Також у ході святкувань ушанували місцеву гордість – футбольну команду «Факел», яка останніми роками посідає призові місця в різних змаганнях. А цьогоріч старовірівська команда стала переможцем Відкритої першості Нововодолазької територіальної громади з футболу. Їй вручили кубок і диплом від організаторів турніру, а Старовірівська сільська рада подарувала футболістам м’ячі.

Крім того, було відзначено найошатнішу садибу села за підсумками конкурсу, який проходив навесні «Моє квітуче село». Святкування завершилося дискотекою та феєрверком.

Святкування дня села в Старовірівці, Харківська область

– Це одне з найпотужніших святкувань за останні роки. З упевненістю можемо підсумувати, що свято вдалося на славу, жителі залишилися задоволеними. Та це й не дивно: такі заходи об’єднують мешканців, наповнюють серця гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які живуть у Старовірівській громаді, – зауважив Старовірівський сільський голова Микола Біндус.