Колодязі з питною водою перевірили у Старовірівці: які результати

29.02.2024 10:49 Старовірівка
Колодязь / Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Колодязь / Фото: ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

Протягом лютого на території сіл Старовірівка та Станичне Харківської області перевіряли колодязі громадського користування на дотримання санітарних правил та норм.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

Перевірку проводили фахівці відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Красноградського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області спільно з представниками місцевої влади.

Які порушення виявили:

  • навколо колодязів не зроблено «замок» із гарно замішаної та пошарово утрамбованої глини, не бетоновано майданчики радіусом не менше ніж 2 м з ухилом від колодязів, не влаштовано підставки для відер;
  • не проведено повний контроль безпечності та якості питної води;
  • не оформлено санітарні паспорти на колодязі громадського користування.

Нагадаємо, що на Харківщині в умовах воєнного стану продовжують проводити заходи для запобігання виникненню та поширенню інфекційних захворювань, недопущення виникнення епідеміологічних ускладнень з вірусного гепатиту A тощо.

Нагадаємо також, що нещодавно колодязі загального користування перевірили на території селища Золочів та села Макарове Світличненського старостинського округу.

Автор: Галина Гришко