У старостинському окрузі Валківської громади відкрили Алею пам'яті

22.04.2024 14:20 Валки
Алея Пам'яті у Костеві Валківської громади/Фото: Валківська міська рада Алея Пам'яті у Костеві Валківської громади/Фото: Валківська міська рада

У Костівському старостинському окрузі Валківської громади відкрили Алею пам’яті. Вона встановлена неподалік від Меморіалу Слави героям Другої світової. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла секретар Валківської міської ради Людмила Іванська.

  –  Алея, на якій увіковічнені імена всіх жителів нашої громади, які полягли за незалежність України, була встановлена у Валках, нашому адмінцентрі, восени минулого року. Кошти на її встановлення були виділені з міського бюджету. В старостинських округах громади такі місця пам'яті облаштовуються за рахунок благодійних внесків, і вони не обов'язково є точною копією центральної Алеї пам'яті. Це може бути пам'ятник або стела, як от у Старому Мерчику. Її відкриття ми плануємо у травні поточного року, – розповіла секретар Валківської міської ради Людмила Іванська.

Алея пам’яті у Костеві з'явилася за рахунок благодійних внесків місцевих підприємців, фермерів, небайдужих громадян.

  – Костівська Алея пам’яті створена за ескізом центральної, що знаходиться у Валках. Вона не перша, вже встановлена в Огульцівському старостинському окрузі, готуються до встановлення ще декілька населених пунктів. Такий варіант вшанування пам'яті наших героїв ми розглядаємо на період війни. По її закінченні буде встановлений монументальний меморіальний комплекс, найперше у Валках, – зазначає головний спеціаліст сектора комунікацій та зв'язків з громадськістю Валківської міської ради Ірина Обихвіст.  

Нагадаємо, що у селі на Валківщині відкрили Алею пам'яті зі світлинами загиблих захисників.

Також нагадаємо, що у Богодухівській громаді шанують і цінують подвиг земляків-військових, які віддали своє життя за Україну. Для збереження пам’яті про них як приклад для підростаючого покоління в центрі Богодухова створили Алею Пам’яті.

Автор: Тетяна Чмут