Валківська громада отримала генератори для стабільної роботи комунальних підприємств

11.03.2023 18:35 Валки
Генератори використовуватимуть для тимчасового електроживлення водозаборів, а також котелень закладів освіти, місць комплексного проживання внутрішньо переміщених осіб, підприємств і установ Валківської громади Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Валківську міську раду.

«Як тільки через пошкодження ворожими обстрілами енергосистеми держави почалися перебої зі світлом, ми звернулися із запитами про можливість надання нашій громаді допомоги генераторами необхідної потужності до кількох міжнародних партнерів,  з якими вже мали позитивний досвід співпраці,  і тих, з ким тільки почали налагоджувати взаємовідносини», – розповів міський голова Валерій Скрипніченко.

Валківська громада отримала генератори для стабільної роботи комунальних підприємств

Міжнародна організація «Hilfswerk International» передала три потужні генератори  для потреб КП «Вода».

Найпотужніший генератор на 200 кВт  використовуватиметься для тимчасового електроживлення водозабору, що забезпечує водопостачанням переважну більшість споживачів міста Валки, інші два – для водозаборів Старого Мерчика та Сніжкова.

Також нещодавно ще 15 генераторів громада отримала з Франції.

«У відповідь на наше звернення до мера комуни Ганьяк  Мішеля Сімона наші французькі друзі не лише передали нам генератори, а й самі доставили їх у Валки. Щиро вдячні за цю допомогу», – зазначили у міськраді.

Валківська громада отримала генератори для стабільної роботи комунальних підприємств

Нагадаємо, у Валках відкрився пункт допомоги, який фінансують австрійці.

У січні амбулаторія сімейного лікаря міста Валки завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) отримала сучасний гематологічний аналізатор вартістю майже 200 тисяч гривень.

А 26 лютого у місті Валки пройшов відкритий чемпіонат Валківської міської територіальної громади з футзалу серед ветеранів 35+. У цих змаганнях взяли участь команди з шістьох ТГ Харківської області.

Головні новини Валки читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко