Команди з шістьох громад Харківщини взяли участь у турнірі з футзалу

28.02.2023 11:27 Валки
Фото зі сторінки Володимира Яцини у Facebook Фото зі сторінки Володимира Яцини у Facebook
26 лютого у місті Валки пройшов відкритий чемпіонат Валківської міської територіальної громади з футзалу серед ветеранів 35+. У цих змаганнях взяли участь команди з шістьох ТГ Харківської області.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край», посилаючись на заступника голови Красноградської районної федерації футболу Володимира Яцину.

У відкритому чемпіонаті Валківської громади з футзалу серед ветеранів 35+ взяли участь вісім колективів. Зокрема, три з них були з Валківської громади: дві команди з міста Валки – «Ветеран 1» і «Ветеран 2» – та «Кристал» із села Сидоренкове. Крім них, за перемогу сперечалися «Квадр» (Нововодолазька ТГ), «Красноград», «Красний Кут» (Краснокутська ТГ), «Люботин» та «Сахновщина».

Команди були розділені на дві підгрупи по чотири команди. За підсумками групового етапу по два кращі колективи виходили до півфіналу. В одному з них «Квадр» з рахунком 2:0 обіграв сахновщан. Іншим фіналістом змагань став «Ветеран 1», який програючи «Кристалу» 2:4, обіграв його 5:4. Однак у вирішальному матчі турніру місцева команда нічого не змогла протиставити футболістам з Нової Водолаги, які і стали переможцями змагань. Бронзові нагороди виборов ФК «Сахновщина».

– Турнір пройшов на досить високому рівні, і цікаво було спостерігати за грою гравців, які мають досвід виступів за національну збірну України та професійні клуби, – розповів медіа  «Слобідський край» Володимир Яцина. – Гравці «Сахновщини» хоча і не виграли турнір, усі їхали додому задоволені. Казали, дійсно можна пишатися, що ми так гідно трималися проти таких майстрів. Далеко не на кожному турнірі випадає можливість перевірити себе на фоні з професійними футболістами, а це надихає. Гравці кажуть, що продовжать тренуватися і наступного разу зіграють ще краще.

За кілька тижнів у Краснограді планують провести благодійний турнір з футзалу серед ветеранів 50+ на підтримку ЗСУ. Орієнтовно він пройде 18 березня.

Нагадаємо, в середині цього місяця екс-гравець «Шахтаря» Михайло Мудрик провів дебютний матч у Лізі чемпіонів за нову команду. А тиждень тому у Краснограді провели благодійний турнір з футзалу, а у Харкові команди з деокупованих громад Харківської області розіграли незвичний кубок

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко