У двох селах Великобурлуцької громади оголосили евакуацію

07.03.2023 17:21 Великий Бурлук
Фото: evacuation.city Фото: evacuation.city
У селах Хатнє і Григорівка Харківської області оголосили добровільну евакуацію. Бажаючим виїхати треба звертатися до Великобурлуцької селищної військової адміністрації.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко.

– Ми на комісії з питань евакуації населення на території Великобурлуцької селищної територіальної громади вагалися оголошувати обов’язкову евакуацію чи добровільну, зупинилися поки на другому варіанті. Зараз складаємо списки бажаючих і в разі потреби будемо залучати до евакуації волонтерські організації. Охочим виїхати треба звертатися до військової адміністрації.  Поки люди їхати не хочуть, проводимо з ними певну роз’яснювальну роботу і намагаємося пояснити важливість виїзду, – розповів медіа «Слобідський край» начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко.

Він каже, що Хатнє і Григорівку окупанти обстрілюють десь раз на тиждень, можуть частіше. Там загалом проживає 105-110 людей, з них 10 дітей. Віктор Терещенко зауважує, що, окрім цих сіл, ситуація в громаді нормальна, тому про евакуацію в інших населених пунктах ТГ наразі взагалі не йдеться.

Нагадаємо, що минулого тижня обов’язкову евакуацію оголосили в кількох громадах Куп’янського району. Ми публікували телефони, за якими звертатися тим, хто  виїжджає. А евакуйовані сім’ї з Куп’янська приймуть у Житомирі. 

Більше новин селища Великий Бурлук  та Куп'янського району читайте на нашому сайті.