Рік викликів та здобутків: як у Вільхівській громаді перевиконали річний бюджет

14.12.2021 18:00 Вільхівка
У Вільхівській сільській громаді Харківської області підсумували рік, що закінчується.

Очільник Вільхівської ТГ Олександр Шмиголь:

– Опалення стало головним викликом, з яким ми зіткнулись у кінці року. Це питання комплексне, в нього входить зростання тарифів і ціна газу та пелет, на яких працюють наші автономні котельні. До речі, нас ще лише очікує передача котелень на баланс громади. Усе це потребує фінансів. Ще одна, більш глобальна, проблема – це коронавірус. Стан справ з пандемією важкий: у громаді люди і хворіють, і помирають.

Читайте також: Рік викликів і здобутків: як у Циркунівській громаді ремонтують дороги та встановлюють вуличне освітлення

Вирішення усіх питань, пов’язаних з децентралізацією, – наше головне досягнення. Ми новостворена громада, тому стояло завдання збудувати організацію з нуля, налаштувати роботу всіх органів управління, що планували на цей рік. Удалося найняти необхідний персонал, провести тендери з будівництва доріг, придбання електроенергії, газу, інших необхідних громаді ресурсів, офісної техніки тощо. Навіть більше, змогли на даний момент перевиконати бюджет громади приблизно на 10 %. Але це досягнення можуть «з’їсти» проблеми з опаленням за єдиний місяць, що залишився в цьому році.

Автор: Михайло Татарінов