У деокупованому селищі Приколотне поновив роботу супермаркет

18.07.2023 17:52 Вільхуватка

У селищі Приколотне Вільхуватської громади Харківської області з 18 липня відновив свою роботу супермаркет «Посад».

Як пише «Слобідський край», про це у своєму Фейсбуці написав начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Євген Шаповал.

«Дякую керівництву мережі маркетів «Посад» за розуміння важливості розвитку, в тому числі торговельної інфраструктури на деокупованих територіях. p.s. працює термінал, цигарки в продажу, ціни адекватні)», –  написав Євген Шаповал.

Супермаркет відкрився на вулиці Центральна, 8б.

Нагадаємо, що через постійні обстріли, від яких страждають прикордонні населені пункти Вільхуватської громади, звідти евакуювали всіх дітей. Наразі у Вільхуватській громаді проживає 2970 людей

Село Довжанка Вільхуватської громади Харківської області окупанти обстріляли з «Градів» 13 липня близько 0:25. Унаслідок обстрілів ніхто з жителів не постраждав, пошкоджень зазнали три житлові будинки. 

З початку повномасштабного вторгнення в 6 населених пунктах громади не залишилося жодного жителя. Також 12 сіл громади після звільнення у вересні минулого року досі не мають світла. Через це в деяких населених пунктах є проблеми з водопостачанням.

Більше новин села Вільхуватка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко