Вільхуватка: найсильніше пошкоджене житло у прикордонних населених пунктах

18.01.2023 16:50 Вільхуватка

Найбільше постраждали села, які розташовані у 20-кілометровій зоні вздовж кордону. Це Рублене, Чугунівка, Вільхуватка, Мілове.

Як розповів медіа «Слобідський край» начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Євген Шаповал, зараз там складно оцінити ступінь руйнувань, бо обстріли тривають. 

– Ми вже передали до Харківської обласної військової адміністрації для внесення в реєстр 34 акти щодо пошкодженого майна. Це 17 житлових будинків, два навчальні заклади в Рубленому та Вільхуватці, будівля «Укрпошти» у Приколотному, дві адмінбудівлі Вільхуватської сільської ради, приміщення Приколотнянського олійноекстракційного заводу, амбулаторія загальної практики – сімейної медицини у Вільхуватці та інші, – розповів Євген Шаповал.

Житловий фонд Вільхуватської громади налічує 36 багатоквартирних житлових будинків та 2314 індивідуальних. Власники пошкодженого житла мають змогу звернутися із заявою до військової адміністрації та безкоштовно отримати будівельні матеріали для відновлення свого будинку.

Нагадаємо, чому у Вільхуватці заборонили продаж алкогольних напоїв. Також у Вільхуватській громаді немає сімейних лікарів. Нагадаємо також про те, як працюють соціальні служби області під час війни.

Про головні новини Вільхуватка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.