Вільхуватка: у жодному населеному пункті громади немає сімейного лікаря

17.01.2023 14:50 Вільхуватка

У деокупованій Вільхуватській громаді до війни працювали дві амбулаторії загальної практики – сімейної медицини та 6 фельдшерсько-акушерських пунктів. Зараз залишилася лише одна.

Як розповів медіа «Слобідський край» начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Євген Шаповал, пацієнтів приймає лише амбулаторія загальної практики – сімейної медицини в Приколотному, куди приїжджають лікарі з Харкова. 

– У жодному населеному пункті громади немає сімейного лікаря. У Приколотному, Вільхуватці та Чорному є медичні сестри, які відвідують людей похилого віку, що не можуть звернутися до медичного закладу, та надають необхідну допомогу, – розповів Євген Шаповал.

Аптека працює лише одна – у Приколотному. Щодо служби швидкої медичної допомоги, до лютого минулого року вона розміщувалася в зруйнованій амбулаторії у Вільхуватці. Зараз машини приїжджають на виклик із сусідньої громади.

Нагадаємо, що у Вільхуватській громаді зараз діє заборона на продаж алкогольних напоїв. Також нагадаємо, що в деокупованих громадах Харківської області відновили роботу 10 ЦНАПів, а Німеччина виділить кошти на резервне обладнання для критичної інфраструктури Харківщини.

Про головні новини Вільхуватка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.