У селищі Високий після капітального ремонту відкрили амбулаторію

29.09.2023 14:20 Високий
Фото: Височанська селищна рада Фото: Височанська селищна рада

Сьогодні, 29 вересня, у селищі Високий після капітального ремонту, який розпочався в 2021 році, відкрили амбулаторію. Тепер жителі громади зможуть отримувати медичну допомогу в комфортних умовах.

Про це медіа «Слобідський край» розповів генеральний директор КНП «Центр первинної медичної допомоги № 1 Харківського району» Олексій Болгов.

За його словами, раніше амбулаторія загальної практики – сімейної медицини селища Високий КНП «Центр первинної медичної допомоги № 1 Харківського району» розташовувалася в будівлі, яка не відповідає жодним санітарним умовам. Наразі цю ситуацію вдалося змінити. Ще до війни у Високому почали капітальний ремонт будівлі, де була поліклініка. До початку широкомасштабного вторгнення окупантів на територію України зробили фасад та дах. У 2022 році роботи не проводилися, а вже цьогоріч за півроку капітально відремонтували будівлю. І ось сьогодні, 29 вересня, амбулаторію після реконструкції, яка була проведена за бюджетні кошти Височанської селищної ради, відкрили.

– З колишньої амбулаторії ми поступово вийдемо і перейдемо в нову, це кроки, які не робляться за один день. До кінця року, думаю, ми повністю переїдемо в нове приміщення. Тепер жителі Височанської громади перебуватимуть у гідних умовах, в яких комфортно будуть отримувати своєчасну та кваліфіковану медичну допомогу. Крім цього, відкриття амбулаторії дасть можливість розвивати медицину в подальшому. Наприклад, залучати фахівців вторинної ланки або в перспективі в цих умовах можна буде щось поліпшувати і зміцнювати, – розповів медіа «Слобідський край» Олексій Болгов.

Нагадаємо, нещодавно у Височанській громаді з’явився новий туристичний маршрут «Стежка Сковороди – мандрівка джерелами». Відвідувачі матимуть змогу пройти унікальним маршрутом, розробленим спеціально для ознайомлення з місцями, які пов'язані з життям та творчістю знаменитого українського мислителя.

Також ми писали, що у селищі Високий Харківської області громадяни зможуть отримати консультації працівників Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

Головні новини селища Високий та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.