У Височанській громаді відновлюють дорогу

12.06.2023 17:53 Високий
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

У Харківській області триває відновлення доріг загального користування місцевого значення.

Наразі в межах селища Бабаї ремонтують автомобільну дорогу С212510 «Пiд’їзд до селища Бабаї, села Тимченки».

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА.

На ділянці ремонту вже влаштовано понад два кілометри вирівнювального шару покриття з асфальтобетонної суміші. Також виконуються роботи з благоустрою придорожньої території в межах населеного пункту, повідомляють у ДП «Дороги Харківщини».

ремонт

Зокрема, розпочаті роботи з влаштування тротуарів та заїзних кишень для зупинки громадського транспорту. Окрім того, встановлюють бордюрний камінь та влаштовують з’їзди і примикання.

Дорога є центральною транспортною артерією населеного пункту, якою забезпечується під’їзд до соціально важливих об’єктів.

У ДП «Дороги Харківщини» наголошують, що водії мають бути уважними в місцях проведення дорожніх робіт і звертати увагу на нові дорожні знаки, а також дотримуватися правил дорожнього руху.

дороги

Нагадаємо, у Харківській області дорожники завершили ямковий ремонт на трьох дорогах державного значення.

Нагадаємо, нещодавно у селі Цупівка Дергачівської громади відремонтували місток, який сполучає село з виїздом на автодорогу Дергачі – Козача Лопань.

У квітні дорожники ДП «Дороги Харківщини» розпочали відновлення автодороги О-212648 «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля».

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко