У Чугуївському районі відновлюють дорогу, яку зруйнували окупанти

У Харківській області дорожники ДП «Дороги Харківщини» розпочали відновлення автодороги О-212648 «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля».

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Унаслідок бойових дій дорога «/М-03/ – станцiя Гракове – Базалiївка – гребля» зазнала значних руйнувань, тому оперативне відновлення цього напрямку має вкрай важливе значення для населення на деокупованих територіях області.

Так запланована ділянка ремонту з’єднає дві дороги державного значення H-26 «Чугуїв – Мілове» та T-21-11 «Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук».

«Відповідно до проєктної документації на дорозі передбачені роботи з розпушування та ущільнення старого шару покриття, влаштування шару основи з щебенево-піщаної суміші, влаштування вирівнювального та верхнього шарів покриття з асфальтобетону, укріплення узбіч», – розповіли в ДП «Дороги Харківщини».

Особливу увагу фахівці приділяють безпеці дорожнього руху, тому також нанесуть дорожню розмітку, встановлять дорожні знаки та бар’єрне огородження. Окрім цього, будуть облаштовані пішохідні переходи та зупинкові майданчики для громадського транспорту.

Нагадаємо, у Харківській області розпочали аварійний ремонт дороги Т-21-04 Харків – Вовчанськ – КПП Чугунівка до звільненого Вовчанська.

У селі Коробочкине ремонтують пошкоджений обстрілами дитячий садок. Раніше ми писали, що у Чкаловській громаді благодійна організація допоможе відновити приблизно 300 домівок. Також читайте, як Шевченківська та Чкаловська громади уникнули сміттєвої катастрофи.

Більше новин Чкаловське читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко

Теги: