Лісника з Вовчанська, який працював на окупантів, судитимуть у Полтавській області

07.03.2023 15:51 Вовчанськ
Чугуївська окружна прокуратура Харківської області затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо жителя місті Вовчанськ, який під час окупації співпрацював з ворогом.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що 52-річний чоловік у липні минулого року добровільно обійняв посаду «провідного інженера з охорони праці» у лісовому господарстві, яке створили окупанти у Вовчанській громаді.

Справу за фактом колабораційної діяльності (ч. 2 ст. 111-1 КК України) розглядатимуть у Машівському районному суді Полтавської області.

Нагадаємо, наприкінці минулого року було викрито очільницю Вовчанського районного суду, яка відкрито перейшла на бік ворога та сприяла в утворенні судового органу рф — «Волчанский районный суд Харьковской области», де добровільно обійняла посаду «председателя».

Справу колишнього поліцейського з міста Вовчанськ Харківської області, якого звинувачують у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану, скеровано до суду.

Ще у жовтні правоохоронці виявили чергових зрадників з-поміж колишніх правоохоронців у Вовчанську. Один із них після окупації Вовчанська відповідав за матеріально-технічне забезпечення для загарбників.

Головні новини Вовчанськ читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко