На Чугуївщині спалахнула масштабна пожежа в екосистемі (кадри з місця «прильоту»)

29.05.2024 10:58 Вовчанськ
Лісова пожежа у Вовчанській громаді / Фото: ДСНС Харківщини Лісова пожежа у Вовчанській громаді / Фото: ДСНС Харківщини

28 травня в Чугуївському районі Харківської області виникла масштабна пожежа у приватному секторі та лісі. Вогонь охопив понад 15 гектарів території та знищив десятки будинків.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Головне управління ДСНС України у Харківській області.

28 травня через численні обстріли прифронтових населених пунктів Вовчанської громади виникла масштабна пожежа. Вогонь охопив територію площею понад 15 гектарів.

На місці влучання зайнялася хвойна підстилка соснового лісу, також полум’я частково поширилося на крони дерев і приватний сектор. Загалом пожежа знищила десятки житлових і господарчих будівель.

Як йдеться у повідомленні, вогнеборцям вдалося запобігти розповсюдженню займання на інший житловий сектор, завдяки чому 64 будинки залишилися неушкодженими.

Пожежа в Чугуївському районі, 28 травня

Будинки, які згоріли унаслідок пожежі / Фото: ДСНС Харківщини

Нагадаємо, 28 травня рятувальники ліквідували 18 лісових пожеж на території Харківської області. 9 із них охопили площу у понад 140 гектарів. Як йдеться у повідомленні, більшість пожеж виникла через обстріли з боку рф.

Нагадаємо також, Харківщина опинилася серед лідерів найбільш екологічно постраждалих областей. Саме тут протягом двох років війни рф завдала шкоди довкіллю на майже 11,5 мільйона доларів, що робить її третьою областю з найвищими екологічними пошкодженнями.