У держзраді підозрюють «головного поліцейського» окупованого Вовчанська

30.06.2022 19:17 Вовчанськ
Підозрюваний «зливав» окупантам інформацію про колег, які покинули територію Вовчанська Харківської області, та про тих, які залишилися у місті.

30 червня прокуратура Харківської області заочно повідомила про підозру колишньому поліцейському з Вовчанська. Йому інкримінують державну зраду в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Слідчі встановили, що чоловік добровільно перейшов на бік країни-агресора. Він передав окупантам списки правоохоронців, які покинули територію міста, та тих, які залишились. Також він закликав своїх колишніх колег перейти на бік ворога та звинувачував у війні українську сторону. 

Окрім цього, підозрюваний разом з окупантами проводив «обшуки» у будинках правоохоронців, які  зняли прапор РФ з будівлі поліції та підняли прапор України.

Як повідомляє обласна прокуратура, наприкінці квітня куратори «віддячили» підозрюваному та призначили його начальником так званого відділу поліції у місті Вовчанськ. 

Досудове розслідування проводять слідчі другого слідчого відділу територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, оперативний супровід — другий оперативний відділ ТУ ДБР у м. Полтаві, Управління СБУ в Харківській області та Харківське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Автор: Андрій Соха