У Вовчанську продовжуються бойові дії у міській забудові – Синєгубов

16.05.2024 20:46 Вовчанськ
Фото: Генштаб ЗСУ Фото: Генштаб ЗСУ

У цілому на Харківщині активне просування ворога зупинено.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на очільника ХОВА Олега Синєгубова та Президента України Володимира Зеленського.

За словами очільника ХОВА, противник намагається зайняти позиції на Липецькому напрямку, але безуспішно.

– Росіяни вимушені підтягувати резерви для реалізації своїх цілей. Втрати несуть суттєві. Зараз Сили оборони працюють над стабілізацією лінії фронту та зменшенням площі сірої зони, – додав Олег Синєгубова.

У вечірньому повідомленні Володимира Зеленського зазначено, що завдяки українським Силам удалося додати впевненості Вовчанському напрямку. Але, на жаль, російські обстріли не припиняються. Наші контрударні дії тривають – тривають і в інших районах у прикордонні Харківщини.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський 16 травня провів у Харкові засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Також 15 травня у Генштабі повідомили, що українські підрозділи працюють, аби не допустити накопичення ворогом сил і засобів у північній частині міста ВовчанськТам же триває прочісування міської забудови для виявлення місць зосередження особового складу і техніки ворога, а також можливих позицій.

Автор: Валерія Ткаленко