У Харківській області відновили видачу пенсій ще в 34 населених пунктах

20.12.2022 18:59 Вовчанськ
Пенсії почали отримувати жителі 34 населених пунктів Вовчанської, Ізюмської та Куп’янської громад Харківської області.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, передає «Слобідський край».

За словами Олега Синєгубова, наразі відділення «Укрпошти» працюють у 496 населених пунктах, звільнених у ході осіннього контрнаступу ЗСУ. Це приблизно 87 % від усіх звільнених територій області.

«Нещодавно додали ще одне пересувне відділення, оскільки збільшилася кількість населених пунктів, в які приїздить «Укрпошта». В одному пересувному відділенні працює 2 людини. Звичайно, вони допускаються в населені пункти тільки після розмінування та обстеження територій. Тож дотримуємося всіх заходів безпеки», – наголосив Олег Синєгубов.

Стаціонарні відділення обслуговують 355 населених пунктів. У 141 населеному пункті послуги «Укрпошти» надають 18 пересувних відділень.

До роботи в інших населених пунктах Харківської області «Укрпошта» зможе повернутися тільки після проведення стабілізаційних заходів

Загалом з початку 2022 року фактично в Харківській області виплачено 39,2 мільярда гривень пенсій, зокрема на деокупованих районах з вересня – 2,3 мільярда гривень.

Нагадаємо, жителі деокупованих громад Харківської області продовжують отримувати виплати від Червоного Хреста. Зокрема, виплати здійснюватимуться у Балаклійській, Оскільській, Куньєвській, Савинській громадах. 

Загалом на обліку в Харківській області перебуває майже 730 тисяч отримувачів пенсійних виплат, з них на деокупованих територіях – 166 тисяч осіб.

Нагадаємо також, що з 1 грудня 2022 року в Україні підвищився прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія).

Про головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко