Більше 12 тисяч жителів Ізюмського району отримають грошову допомогу від Червоного Хреста

Червоний Хрест в Україні виділив ще 15 мільйонів гривень на допомогу жителям деокупованих районів Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край», посилаючись на ХОВА.

На сьогоднішній день залишилося закрити виплати тільки у Липецькій громаді, а всі інші гроші будуть розподілені серед мешканців Ізюмського району.

Як зазначив керівник Харківської дирекції АТ «Укрпошта» Юрій Савченко, жителі деокупованих населених пунктів Ізюмського району матимуть змогу отримати одноразові виплати у розмірі 1200 гривень від Комітету Червоного Хреста в Україні.

Виплати здійснюватимуться в Балаклійській, Оскільській, Куньєвській та Савинській громадах.

«Наразі виділено ще 15 млн грн, тобто ми зможемо видати кошти 12 500 особам», – повідомив Юрій Савченко.

Списки осіб, які отримують допомогу, надає керівництво відповідних громад. Після цього вказані дані надходять до Товариства Червоного Хреста в Україні, а згодом і до «Укрпошти», яка здійснює разову грошову виплату.

«Першочергово надається допомога в тих населених пунктах, де є великі руйнування, де гроші людям дуже потрібні. Але є й такі випадки, наприклад, як у селі Кам'янка Дворічанської громади, де багато руйнувань і майже немає людей. У такі населені пункти наразі немає змоги поїхати, оскільки проходять стабілізаційні заходи», – додав він.

Нагадаємо, нещодавно енергетики заживили села Левківка і Іванівка Ізюмської громади. Також ми писали, як живе місто Ізюм після трьох місяців деокупації.

Більше новин міста Ізюм читайте на нашому сайті