У Змієві за грантові кошти відремонтують приміщення поліклініки

03.01.2023 18:26 Зміїв
У місті Зміїв Харківської області відремонтують приміщення амбулаторії сімейної медицини та приміщення первинної санітарно-медичної допомоги, де раніше було дитяче відділення.

Про це повідомили у пресслужбі Зміївської міської ради, передає «Слобідський край».

«Будуть проведені внутрішні ремонтні роботи, а також замінено всі комунікації: водопостачання, каналізаційні та теплові мережі. Купівля нового медичного чи офісного обладнання у рамках названого проєкту не передбачається», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у міськраді, в 2021 році громада перемогла в проєкті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості», загальний бюджет якого складає 230 000 євро.

Через військові дії на території України всі ремонтно-будівельні роботи були зупинені на невизначений строк. Але зараз, навіть попри те, що Зміївська громада все ще залишається в червоній зоні з активними бойовими діями, організатори вирішили підтримати відновлення країни і розпочати роботи цього року.

«Ці кошти не потрапляють до міського бюджету. Ба більше, Зміївська міська рада взагалі не бере участі у фінансових операціях по гранту. Усі розрахунки відбуваються між організаторами проєкту та підрядниками», – підкреслили у міськраді міста Зміїв.

Завершити ремонт зазначених відділень поліклініки планують до кінця жовтня 2023 року.

Нагадаємо, нещодавно Зміїв отримав новий потужний генератор, який повністю забезпечить енергією Зміївську центральну районну лікарню.

Також у лікарні Зміївської громади Харківської області повністю відновили вікна після російського ракетного обстрілу 7 вересня. 

Нагадаємо також, жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.

Про головні новини Зміїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко