У Змієві за грантові кошти відремонтують приміщення поліклініки

03.01.2023 18:26 Зміїв

У місті Зміїв Харківської області відремонтують приміщення амбулаторії сімейної медицини та приміщення первинної санітарно-медичної допомоги, де раніше було дитяче відділення.

Про це повідомили у пресслужбі Зміївської міської ради, передає «Слобідський край».

«Будуть проведені внутрішні ремонтні роботи, а також замінено всі комунікації: водопостачання, каналізаційні та теплові мережі. Купівля нового медичного чи офісного обладнання у рамках названого проєкту не передбачається», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у міськраді, в 2021 році громада перемогла в проєкті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – Покращення первинної медицини в сільській місцевості», загальний бюджет якого складає 230 000 євро.

Через військові дії на території України всі ремонтно-будівельні роботи були зупинені на невизначений строк. Але зараз, навіть попри те, що Зміївська громада все ще залишається в червоній зоні з активними бойовими діями, організатори вирішили підтримати відновлення країни і розпочати роботи цього року.

«Ці кошти не потрапляють до міського бюджету. Ба більше, Зміївська міська рада взагалі не бере участі у фінансових операціях по гранту. Усі розрахунки відбуваються між організаторами проєкту та підрядниками», – підкреслили у міськраді міста Зміїв.

Завершити ремонт зазначених відділень поліклініки планують до кінця жовтня 2023 року.

Нагадаємо, нещодавно Зміїв отримав новий потужний генератор, який повністю забезпечить енергією Зміївську центральну районну лікарню.

Також у лікарні Зміївської громади Харківської області повністю відновили вікна після російського ракетного обстрілу 7 вересня. 

Нагадаємо також, жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.

Про головні новини Зміїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.