У Зміївській громаді поновили пільговий проїзд громадським транспортом

05.01.2023 11:52 Зміїв

З початку нового року у місті Зміїв та громаді повернули компенсацію перевізникам за пільговий проїзд громадян. Наразі на один маршрут перевізник може взяти лише трьох пільговиків.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Зміївську міську раду.

З 1 січня цього року в Зміївській громаді повернули компенсацію перевізникам за пільговий проїзд громадян.

– Не дивлячись на те, що дохідна частина місцевого бюджету цьогоріч зменшена на 30 мільйонів гривень, у ньому винайшли можливість профінансувати безкоштовний проїзд громадським транспортом на рівні минулого року, – повідомляють у міській раді.

На компенсацію планують виділити 4,2 мільйона гривень на перевезення автомобільним транспортом та 800 тисяч для залізничного.

Однак у ході перемовин з перевізником було вирішено, що один маршрут може взяти лише трьох пільговиків.

– Так сталося через значне подорожчання паливно-мастильних матеріалів, вартості автомобільних запчастин і збільшення населення в громаді на 23 тисячі внутрішньо переміщених осіб. Коштів, які передбачили в бюджеті для компенсації, не достатньо, щоб забезпечити всіх пільговиків безкоштовним проїздом, – пояснюють у Зміївській міській раді.

Також міська рада просить мешканців у разі порушення перевізником домовленостей або за потреби додаткових роз'яснень звертатися до Зміївської міської ради.

Нагадаємо, у лікарні Зміївської громади Харківської області повністю відновили вікна після російського ракетного обстрілу 7 вересня. 

Також жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.

Про головні новини Зміїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко