Можливий наступ на Золочівському напрямку: планується евакуювати 1,5 тисячі людей (відео)

30.05.2024 16:40 Золочів
Евакуйовані з прикордоння Харківщини / Фото: ХОВА Евакуйовані з прикордоння Харківщини / Фото: ХОВА

У разі спроб ворога наступати на Золочівському напрямку у першу хвилю евакуації з населених пунктів громади планується вивезти 1,5 тисячі людей.

Як передає кореспондент «Слобідський край», про це 30 травня розповів журналістам начальник ХОВА Олег Синєгубов..

За інформації Олега Синєгубова, поблизу Вовчанського та Липецького напрямків ворог стягує резерви, які можуть бути перекинуті на Золочівській напрямок протягом доби.

- Цей напрямок обраний як перспективний для того, щоб задіяти максимальну кількість наших військ у стримуванні ворога на півночі Харківщини. Ворог підтягує резерви на Липецькому та Вовчанському напрямках, щоб не послабляти той тиск, який вони чинять наразі. Вони упродовж дня можуть перенаправити ці резерви на Золочівський напрямок, тому ми про це можемо говорити і маємо бути готовими для того, щоб задіяти наші плани для евакуації з населених пунктів, - сказав він.

Олег Синєгубов нагадав, що з прикордоння Золочівської громади вже проводилася евакуація людей, в тому числі і обов’язкова евакуація родин з дітьми. У разі наступу на Золочів, у першу хвилю евакуації з громади планують вивезти півтори тисячі жителів. 

- Ми прогнозуємо, що це буде 1,5 тисячі людей, перша хвиля. У нас зарезервовані місця у Харкові, всі ресурси наявні щодо евакуації, - запевнив начальник ХОВА.  

Нагадаємо, з початку наступу росіян на Вовчанськомк та Липецьком напрямках понад 11 тисяч жителів виїхали з населених пунктів у Харків.

Також ми писали, що під час евакуації тварин з Вовчанського та Липецького напрямків рятувальники часто потрапляють під ворожий вогонь.