П’ять мільйонів гривень військовим від Золочівської громади: на що підуть кошти

11.05.2024 12:47 Золочів
Фото ілюстративне / «Слобідський край» Фото ілюстративне / «Слобідський край»

Золочівська селищна рада виділила п’ять мільйонів гривень, які використають на потреби підрозділам прикордонників, ЗСУ та ТРО.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

Золочівська селищна рада в рамках Програми підтримки Збройних Сил України виділила п’ять мільйонів гривень на придбання дронів і допоміжного обладнання для них. Відповідно до запитів і потреб військових кошти отримають підрозділи прикордонників, ЗСУ та ТРО, які боронять кордони Золочівщини і всю Україну від російських окупантів.

– Без огляду на те, що ПДФО від військових відійшов до державного бюджету, вважаю, це святий обов’язок надавати допомогу нашим захисникам. Ми нещодавно придбали ще один автомобіль для 113-ї бригади, постійно допомагаємо 5-й бригаді тощо. Цьогоріч на потреби захисникам з місцевого бюджету виділено близько семи мільйонів гривень. Це тільки та допомога, що стосується місцевого бюджету. Крім цього, ЗСУ допомагають багато наших жителів, вдячний тим людям, які донатять. Власними силами працівників селищної ради закупаємо дрони, радіостанції тощо. Безперечно, ми й надалі продовжуватимемо допомагати нашим військовим, – зазначає Віктор Коваленко.

Нагадаємо, 95-річна жителька Малинівки шиє подушки на фронт.

Також ми розповідали, як на Харківщині підтримують Захисників і Захисниць на регіональному рівні

Автор: Савелій Мякушко