Перейменування на Золочівщині: в обговореннях взяли участь 10 тисяч жителів громади

16.05.2023 14:52 Золочів

У Золочівській громаді Харківської області завершилося голосування щодо перейменування 66 топонімів.

На Золочівщині позбуваються назв топонімів, що пов’язані з радянським союзом або рф. Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Золочівську селищну раду.

«Близько 10 тисяч мешканців громади взяли участь у голосуванні, як онлайн, на інтернет-платформі, завдяки якій вдалося забезпечити прозорість, доступність та достовірність результатів, так і офлайн. Крім того, кожен житель нашої громади міг безпосередньо у заяві для голосування зазначити свій варіант нової назви вулиці чи провулку або надіслати пропозиції у письмовому та електронному вигляді на адресу виконавчого комітету», - зазначили у селищній раді.

За результатами голосування найбільшу кількість пропозицій по перейменуванню – 19 вулиць громади, складають звернення жителів щодо вшанування загиблих героїв російсько-української війни.

«На мапі з’являться нові назви вулиць на честь військових підрозділів, які в період активної фази збройної агресії захищали й продовжують захищати Золочівщину та територіальну цілісність держави: Героїв 93 бригади (нині вулиця Курченко Н.), Героїв нацгвардійців (нині вулиця Горького), Героїв прикордонників (нині вулиця Ватутіна), Героїв рятувальників (нині вулиця Маяковського)», - додали у селищній раді.

Кожна пропозиція, яка набрала найбільше голосів, буде врахована під час затвердження проєкту нових назв топонімів.

перейменування

Золочів

назви вулиць

перейменування З

вулиці

голосування

Нагадаємо, у ніч проти 14 травня російські окупанти вдарили по селищу Золочів. Це перший удар по цьому населеному пункту за останні два місяці.

Нагадаємо також, у Золочеві врятували собаку, яку військові привезли ледь живою з Бахмута.  23 квітня окупанти обстріляли село Тимофіївка Золочівської громади Харківської області. Також нагадаємо, що у село Карасівка на Золочівщині електрики повертають світло.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко