Постійні обстріли та відсутність світла: як живе Золочівська громада

13.07.2023 16:20 Золочів
Фото: Віктор Коваленко Фото: Віктор Коваленко

У Золочівській громаді Харківської області деякі насалені пункти залишаються без світла. Через постійні обстріли фахівці не мають змоги поновити електропостачання. 

Про це на брифінгу розповів голова Богодухівської районної військової адміністрації Анатолій Рисцов, повідомляє «Слобідський край».

«Наразі у селах Гур'їв Козачок, Сотницький Козачок, частина Одноробівки, Басове, частина Івашків, Уди, там повністю село зруйноване, ми не можемо відновити електропостачання, тому що близько кордон, і як тільки група виїжджає – починається обстріл. Що стосується газопостачання, то на Золочівщині його повністю відновлено», – говорить Рисцов.

У селі Карасівка у 13 абонентів відсутнє централізоване водопостачання, це сталося через те, що обстрілами була пошкоджена водонапірна вежа, каже голова РВА. Населення бере воду з колодязів.

«Обстріли вздовж кордону Золочівської громади постійні, були часи, коли було тихіше, але останнім часом щільність обстрілів дуже велика. Росіяни гатять з різного озброєння, починаючи від міномета  і закінчуючи танками. Відбуваються також ближні бої на кордоні, наші хлопці зайняли кордон, звичайно, це росіянам не подобається, тому відбуваються ближні бої», – розповів Анатолій Рисцов.

Нині майже у всіх селах Золочівщини є мобільний зв'язок та Інтернет, населені пункти обслуговують пересувні відділення «Укрпошти», також відновив роботу «ПриватБанк» та одна автозаправна станція у селищі Золочів.

Нагадаємо, у Золочівській громаді до зими планують відремонтувати амбулаторію і дві водонапірні башти.

Нагадаємо також, що у червні окупанти били по селах БасовеЛютівка та Тимофіївка. Також ми розповідали, що у Золочівській громаді розфарбували зупинку в національному стилі. 

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко