У деокупованій Балаклії відновлює роботу АТБ

13.07.2023 15:50 Балаклія
Фото: Тетяна Чмут Фото: Тетяна Чмут

Магазин торговельної мережі «АТБ» запрацює в Балаклії восени. Незадовго до війни торговельний об’єкт був зачинений на планову реконструкцію. Відбудова крамниці відновилася на початку літа. 

Про це медіа «Слобідський край» повідомляє представник мережі магазинів «АТБ».

  – Реконструкцію магазину плануємо завершити в перших числах вересня. Вона передбачає розширення торговельної площі, частина якої буде відведена під кав’ярню і відділ для випічки. В оновленому магазині, що  також передбачено планом реконструкції,  будуть враховані і потреби людей з обмеженими фізичними можливостями,  – розповідає представник компанії.Харківська область, Балаклія, липень 2023

Відкриття реконструйованого магазину «АТБ» у Балаклії дозволить вирішити проблему працевлаштування для 40 осіб. Відвідувачам буде запропонований розширений асортимент товарів.

Нагадаємо, що автомобілі на потреби Комунального підприємства «Балаклійський водоканал»  Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області передало Баварське державне управління з охорони навколишнього середовища. 

Також нагадаємо, що житель Балаклійської громади Ізюмського району Харківської області отримав компенсацію на відновлення житла в рамках програми єВідновлення.

Раніше ми писали, що у напівзруйнованій Гусарівці відкрили сироварню і виготовляють морозиво. 

Більше новин Балаклія читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут