У прикордонних селах Золочівщини після обстрілів відновили електропостачання

28.02.2023 18:48 Золочів
Села Морозова Долина і Леміщине в Золочівській громаді Харківської області, які були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів, уже зі світлом.

Про це «Слобідський край» повідомляє з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Як повідомив очільник Золочівського РЕМ Віталій Олійник, населені пункти були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів: пошкодження отримали одразу декілька ліній електропередачі.

«Нашим працівникам довелося працювати практично потайки, без допомоги спецтехніки. Щоб не привертати уваги росіян, піднімалися на опори ліній електропередачі на лазах. Протягом декількох днів нам удалося відремонтувати повітряні лінії 0,4 кВ та 10 кВ та повністю відновити електропостачання в цих двох селах», – зазначив Віталій Олійник.

Золочівська громада, АТ «Харківобленерго», 28 лютого 2023

Через географічне розташування та близькість до кордону фахівці Золочівського РЕМ вимушені постійно працювати в умовах великого ризику.

«Незважаючи на це, енергетики надійно тримають свій фронт та повертають світло навіть туди, де обстріли фіксують майже кожного дня», – підкреслили в обленерго.

АТ «Харківобленерго», заживлення прикордонних сіл у Золочівській громаді

Раніше ми писали, що у Золочівській громаді надаватимуть психологічну та емоційну підтримку дітям. У середині місяця Золочівська лікарня отримала сучасне обладнання від американських колег. А днями у Золочеві відновили систему оповіщення.

Нагадаємо також, що з 1 березня оновлено графік руху автобусів між обласним центром та містом Золочів 

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.