Золочівська лікарня отримала сучасне обладнання від американських колег

16.02.2023 17:05 Золочів
Лікарня міста Золочів Харківської області 16 лютого отримала гуманітарну допомогу, яку американські медики зі штату Техас передали українським колегам.

Про це повідомили у Золочівській селищній раді, передає «Слобідський край».

До складу допомоги увійшло дороговартісне сучасне обладнання для підтримки роботи легенів та медичні матеріали в асортименті.

«Директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко вже не вперше за війну дбає про здоров’я золочівців. Сьогодні НКП «Золочівська лікарня» отримало дороговартісне сучасне обладнання для підтримки роботи легенів та медичні матеріали в асортименті. Цю гуманітарну допомогу зібрали лікарі штату Техас США. У відповідь очільник громади і наші лікарі передали прапор України зі словами вдячності. Розраховуємо на подальшу співпрацю!», – йдеться у повідомленні.

Золочівські лікарі висловили свою подяку на Прапорі України, який передадуть американським партнерам.

Нагадаємо, 15 лютого допомогу від американських лікарів в рамках проєкту C.U.R.E. при підтримці Marian Helpers Center USA отримали Лозівське територіальне медичне об’єднання та Первомайська центральна районна лікарня.

Нагадаємо також, що з наступного місяця у Золочівській громаді планують розпочати проєкт «Освіта в надзвичайних ситуаціях». Його мета – соціалізувати дітей в умовах воєнного часу.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко