У Золочівській громаді зростає кількість хворих на COVID-19: серед них діти

03.04.2023 12:51 Золочів

Незважаючи на війну, в Україні поступово зростає захворюваність на COVID-19. Так, лише за минулий тиждень у Золочівській громаді Харківської області було зафіксовано 10 нових випадків.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Золочівську селищну раду.

За даними медиків, за останній тиждень у Золочівській громаді на COVID-19 захворіли ще 10 людей, серед них – 2 дітей.

Загалом, з 1 вересня 2022 року по 2 квітня 2023 року на території громади зареєстровано 248 випадків інфікування, з яких 36 – діти.

 «Повертаємось до дотримання норм карантинних обмежень – вакцинації, користування антисептиком, соціальної дистанції, а при перших симптомах застуди звертаємось до лікаря і одягаємо маску», – йдеться у повідомленні.

У селищній раді нагадали, що жителі громади можнуть зробити профілактичне щеплення. Зокрема, у КНП «Центр первинної медичної допомоги» у наявності є вакцина Коронавак (CoronaVac).

Нагадаємо, в останній тиждень березня у Харківській області на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 2853 людини, з них 836 дітей віком до 17 років. Порівняно з попереднім тижнем захворюваність зросла на 17,5 %. Варто зазначити, що ризик летального завершення значно менший у вакцинованих людей. 

Також нагадаємо, у січні Харківщина отримала дитячу вакцину проти коронавірусу. А в деокупованих громадах Харківщини відновили вакцинацію проти коронавірусної хвороби та завезли вакцини CoronaVac та Comirnaty.

Більше новин Золочів та Богодухівський район читайте на нашому сайті. 

Автор: Владислава Ткаченко

Теги: