У Золочівській громаді тракторист підірвався на міні: що відомо

11.05.2023 16:58 Золочів
Фото: Віктор Коваленко Фото: Віктор Коваленко

Сьогодні, 11 травня, вдень біля села Турове Золочівської громади Харківської області тракторист наїхав на міну.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Десь о 14:00-15:00 біля села Турове під час польових робіт стався підрив сільгосптехніки на мінно-вибуховому пристрої. Від вибуху вражена дискова борона, осколками побило кабіну трактора. Напередодні на земельній ділянці саперами була проведена відповідна робота, втім чи міна була глибоко закопана, чи, може, це пластикова була. Кілька днів тому на одному місці сапери зняли п’ять мін, – розповів медіа «Слобідський край» Віктор Коваленко

На щастя, тракторист, житель села Макарове, яке поряд с Туровим, не постраждав. Це вже вдруге він потрапляє в таку ситуацію.

– Під час окупації сіл Турове і Макарове він їхав за кормами для тварин і підірвався. Це другий підрив, тоді він живий залишився і зараз Бог урятував. Питаю його: «Як почуваєте?», а він каже, сміючись: «Та не перший же раз, все нормально», – каже очільник Золочівської громади.

Нагадаємо, у Золочеві врятували собаку, яку військові привезли ледь живою з Бахмута.  23 квітня окупанти обстріляли село Тимофіївка Золочівської громади Харківської області. Також нагадаємо, що у село Карасівка на Золочівщині електрики повертають світло.

Більше новин селища Золочів та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Савелій Мякушко